Армований фундамент 1,3 м.

Фундамент - основа, від якості якої залежить стійкість будинку. Армований фундамент глибиною 1,3м. - надійне та міцне рішення. Окрім того, фундамент вертикально утеплений 50мм. екструзією, що забезпечує відсутність мостів холоду.

Благоустрій

Кожен котедж забезпечений повноцінною інфраструктурою. У її склад входить: мощення автомобільне та пішохідне, відмостка, розпланування грунту, огородження ділянки, облаштування терас та вхідних груп.

Двофункційний котел та опалення

Піч з водяним контуром - зручне та затишне рішення для вашої оселі. Мрією усіх господарів є домашня піч у залі. Це місце де можна затишно провести час, разом з тим, опалюючи свій будинок .

Тепла підлога

Тепла підлога з інтегрованим опаленням - комфортне та оптимальне рішення. Це забезпечує опалення без калориферів, що дуже зручно для дизайну та розстановки меблів. Також, підлога утеплена 100мм. екструзією, що робить її енергоефективною та по справжньому теплою.

Дах та покрівля

Дах - невід'ємна та ключова частина будівлі. Ми поєднали функціональність та естетику та звернулись до традиційної форми двускатного даху. Виконано покрівлю з якісної піщано-полімерної черепиці. Дах утеплений мін. ватою 150 мм. що створює можливість для повноцінного облаштування мансарди.

Стіни з керамічної цегли

Цегляні стіни - це надійне та традиційне рішення. Пустотілий керамоблок забезпечує хорошу теплоізоляцію, що допоможе вам заощаджувати на опаленні.